Świetlica "Zatoka"


Symbol Działu: ŚZ

Nazwa: Świetlica "Zatoka"

Telefon: 32/ 215 26 90

E-mail: zatoka@ops-czdz.pl

Miejsce urzędowania: ul.Słowackiego 32a, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Alternatywny tekst z opisem obrazu.

Pracownicy Stanowisko Dane kontaktowe
nr telefonu e-mail
Magdalena Pawełko kierownik 32 215 26 90 m.pawelko@ops-czdz.pl
Agnieszka Waliczek starszy wychowawca 32 215 26 90 a.waliczek@ops-czdz.pl
Katarzyna Wierzejska-Rauer starszy wychowawca 32 215 26 90 k.wierzejska@ops-czdz.pl
Joanna Raducka starszy wychowawca 32 215 26 90 j.raducka@ops-czdz.pl
Renata Krawczyk wychowawca 32 215 26 90 r.krawczyk@ops-czdz.pl
Agnieszka Burdzel młodszy wychowawca 32 215 26 90 a.burdzel@ops-czdz.pl

 

Informacja wytworzona przez:
Sylwia Gross-Ożóg , w dniu:  12‑02‑2020 08:29:10
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Sylwia Gross-Ożóg , w dniu:  12‑02‑2020 08:29:10
Data ostatniej aktualizacji:
29‑10‑2020 08:21:17
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive