Dział Świadczeń


Symbol Działu:

Nazwa: Dział Świadczeń

Telefon: 32/ 215 44 09

E-mail: ds@ops-czdz.pl

Miejsce urzędowania: ul. Kolejowa 37, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Alternatywny tekst z opisem obrazu.

Pracownicy Stanowisko Dane kontaktowe
nr telefonu e-mail
Marzena Skipioł kierownik 32 215 44 09 wew. 18 m.skipiol@ops-czdz.pl
Natalia Tlałka podinspektor ds. świadczeń 32 215 44 09 wew. 15 n.tlalka@ops-czdz.pl
Klaudia Mikoda podinspektor ds. świadczeń 32 215 44 09 wew. 15 k.mikoda@ops-czdz.pl
Agnieszka Drozd referent ds. świadczeń 32 215 44 09 wew. 15 a.drozd@ops-czdz.pl
Artur Górczyński specjalista pracy socjalnej 32 215 44 09 wew. 27  a.gorczynski@ops-czdz.pl
Joanna Światłoch specjalista pracy socjalnej 32 215 44 09 wew. 17 j.swiatloch@ops-czdz.pl
Krystyna Biegun specjalista pracy socjalnej 32 215 44 09 wew. 17 k.biegun@ops-czdz.pl
Liliana Gajda-Barszczowska specjalista pracy socjalnej 32 215 44 09 wew. 20 l.gajda@ops-czdz.pl
Anna Jasińska specjalista pracy socjalnej 32 215 44 09 wew. 20 a.jasinska@ops-czdz.pl
Anna Blok starszy pracownik socjalny 32 215 44 09 wew. 27 a.blok@ops-czdz.pl
Beata Brychcy pomoc biurowa 32 215 44 09 wew. 14 b.brychcy@ops-czdz.pl
Informacja wytworzona przez:
Małgorzata Łukasik tel.:admin , w dniu:  12‑02‑2020 07:42:39
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Sylwia Gross-Ożóg , w dniu:  12‑02‑2020 07:42:39
Data ostatniej aktualizacji:
05‑08‑2021 21:38:44
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie