Zespół ds. pracy socjalnej


Symbol Działu: PS

Nazwa: Zespół ds. pracy socjalnej

Telefon: 32/ 215 30 60

E-mail: ps@ops-czdz.pl

Miejsce urzędowania: ul. Mickiewicza 19, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Alternatywny tekst z opisem obrazu.

Pracownicy Stanowisko Dane kontaktowe
nr telefonu e-mail
Katarzyna Iskierka kierownik 32 215 30 60  k.iskierka@ops-czdz.pl
Beata Kapias starszy specjalista pracy socjalnej 32 215 30 60  b.kapias@ops-czdz.pl
Teresa Stachowicz-Verboloz specjalista pracy socjalnej 32 215 30 60  t.stachowicz@ops-czdz.pl
Ewa Donat specjalista pracy socjalnej 32 215 30 60  e.donat@ops-czdz.pl
Aneta Niesyczyńska specjalista pracy socjalnej 32 215 30 60  a.niesyczynska@ops-czdz.pl
Joanna Brzostek-Wolny asystent rodziny 32 215 30 60  j.brzostek@ops-czdz.pl
Barbara Pysno asystent rodziny 32 215 30 60  b.pysno@ops-czdz.pl
Anna Gudowska asystent rodziny 32 215 30 60  a.gudowska@ops-czdz.pl

 

Informacja wytworzona przez:
Sylwia Gross-Ożóg , w dniu:  12‑02‑2020 08:03:32
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Sylwia Gross-Ożóg , w dniu:  12‑02‑2020 08:03:32
Data ostatniej aktualizacji:
28‑10‑2020 14:44:44
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie